Výlet ŠD Zruč nad Sázavou Výlet ŠD Zruč nad Sázavou
18.10.2017

Na poslední podzimní výlet jsme si objednali to nejkrásnější počasí. Vydali jsme se na zámek a do zámeckého parku do Zruče, kde nám příroda ukázala svá podzimní kouzla.

Průzkum k příležitosti Týdne mobility Průzkum k příležitosti Týdne mobility
17.10.2017

Přesně před měsícem se konal Týden mobility - mezinárodní kampaň na podporu ekologicky šetrných způsobů dopravy.

ZA BABIČKOU DO KNIHOVNY ZA BABIČKOU DO KNIHOVNY
17.10.2017

Žáci 4. E si přišli povídat s paní knihovnicí o knížce Babička, kterou čtou s paní učitelkou jako mimočítankovou četbu.

Boj s bakteriemi Boj s bakteriemi
16.10.2017

Žákovský parlament se opět zapojil do soutěže Domestos a plní první úkoly. Dnes jsme se pustili do boje s bakteriemi.

Výuka na dopravním hřišti Výuka na dopravním hřišti
16.10.2017

Nejdříve trocha teorie a pak jízda na kole. Na návštěvu dopravního hřiště v Nymburce se vydali postupně všichni čtvrťáci, aby získali potřebné znalosti a dovednosti.

Vítek se přestěhoval do třídy 3. C Vítek se přestěhoval do třídy 3. C
10.10.2017

Pro knihu o Vítkovi od Bohumila Říhy si přišli žáci 3. C. do školní knihovny. Nejprve si poslechli vyprávění paní knihovnice o autorovi a jeho spojení s naším městem a s vesnicí Libice nad Cidlinou.

TÝDEN KNIHOVEN TÝDEN KNIHOVEN
10.10.2017

V rámci celostátního týdne knihoven do naší školní knihovny přibyli noví členové. S prostředím školní knihovny se přišli seznámit žáci 1. C a 1. D.

Dějepisná exkurze – Josefov a Karlova koruna Dějepisná exkurze – Josefov a Karlova koruna
06.10.2017

V úterý 3. října se žáci 8. A a 8. C zúčastnili exkurze do pevnosti Josefov. Po úvodní prezentaci historických událostí byla žákům vysvětlena role pevnostního města a jednotlivých skupin obyvatelstva.

« Předchozí 1 2 3 4 54 107 159 212 Další »

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU SE SNÍDANÍ S NOVOU

Podrobné informace naleznete zde...

MEZINÁRODNÍ DEN KUCHAŘŮ NA TVÉ ŠKOLE

20. 10. 2017, ZŠ TGM Poděbrady, 9 - 16 hodin. Cool přednášky místo učení, vaření s profíky, ochutnávka dobrot, soutěže a zábavné hry! Vezmi odpoledne s sebou tátu, mámu nebo prarodiče. Bavit se budeme všichni!

PŘEDŠKOLÁČEK

Kroužek je určen pro budoucí prvňáčky, kteří se hravou formou seznámí s prostředím školy i s budoucími spolužáky. Setkání se budou konat 1x měsíčně vždy první pondělí v měsíci od 15 do 16 hodin, stejně v obou budovách školy. Těšíme se na vás 6. listopadu a 4. prosince 2017, 8. ledna, 5. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června 2018.