Coca – Cola Školský pohár Coca – Cola Školský pohár
07.10.2013

Dne 1.10. 2013 jsme sehráli kvalifikační kolo Coca – Cola Školského poháru. Turnaj se odehrál v Dymokurech a zúčastnili se ho 3 školy: ZŠ T.G.M. Poděbrady, ZŠ Dymokury a ZŠ Komenského Nymburk.

„Každý svého zdraví strůjcem“- putovní výstava Ligy proti rakovině „Každý svého zdraví strůjcem“- putovní výstava Ligy proti rakovině
03.10.2013

Deváté třídy navštívily v úterý 1. října putovní výstavu s příznačným názvem „Každý svého zdraví strůjcem“, která se letos vydala (již pošesté) na turné po českých a moravských městech.

Slunečnice pomáhala při osvětové akci Slunečnice pomáhala při osvětové akci
03.10.2013

Ve středu 2. října se pěvecký sbor naší školy podílel na programu občanského sdružení Liga proti rakovině.

Vládce nebes Vládce nebes
03.10.2013

Ve středu 2.10. se do knihy rekordů, při akci „VLÁDCE NEBES“, zapsali tito borci:

PRO JAKÉ POVOLÁNÍ SE HODÍM? PRO JAKÉ POVOLÁNÍ SE HODÍM?
02.10.2013

PŘEDNÁŠKA PRO RODIČE ŽÁKŮ 8. A 9. ROČNÍKU Nabídka pro profesně nerozhodnuté a váhající žáky v oblasti budoucí volby povolání z řad žáků 9. a 8. tříd ZŠ, tentokrát z pohledu rodičů.

Jak vám chutná ve školním krámku? Jak vám chutná ve školním krámku?
01.10.2013

Pro mnohé je školní krámek v suterénu příjemnou zastávkou ve školním dni, místem utišení hladu a žízně, nebo jen tak, když má člověk chuť na něco dobrého.

Jedna rodina v 5.C  – pokračujeme v projektu Jedna rodina v 5.C – pokračujeme v projektu
01.10.2013

První maminka paní Šaterová zahajuje další kapitolu našeho projektu Jedna rodina s tématem „Rodiče čtou dětem“.

Exkurze v Milovicích Exkurze v Milovicích
01.10.2013

Všechny páté ročníky vyrazily směrem k Milovicím do Mirakula na Lesní stezku.

Cvičení v přírodě Cvičení v přírodě
01.10.2013

Tak to jsme my 1.D! V pátek 27.9.2013 jsme si pořádně zacvičili v přírodě.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

na občasnou výpomoc.