Hydroelektrárna Hydroelektrárna
27.06.2013

Čtvrťáci navštívili v rámci IZS hydroelektrárnu. Mohutně zvýšená hladina Labe, ale způsobila momentální vyřazení elektrárny z provozu.

Návštěva Fitness arény Návštěva Fitness arény
26.06.2013

Vzhledem k nepřízni počasí nemohli žáci 1.tříd navštívit zvířátka na statku, ale čekal na ně náhradní program.

Zvířátka Zvířátka
26.06.2013

Závěr školního roku si děti z 1. C zpříjemnily povídáním o zvířatech, která mnozí z nás ani neznají.

Pasování na čtenáře Pasování na čtenáře
26.06.2013

V úterý 18. 6. byli všichni žáci 1. tříd v místním kině pasováni na čtenáře.

Exkurze 4.A do Yusen Logistics Exkurze 4.A do Yusen Logistics
26.06.2013

Yusen Logistics je logistická firma u Kolína, v Ovčárech. Její ředitel pan Michal Peter je zároveň tatínkem Jakuba ze 4.A. Proto jsme využili jeho pozvání a vydali se 14. června na exkurzi. Tušili jsme dle připraveného programu, že dětem se výlet bude líbit, vše ale předčilo naše očekávání.

PROJEKT ŠIKOVNÉ DĚTI - Jedna rodina PROJEKT ŠIKOVNÉ DĚTI - Jedna rodina
26.06.2013

Další 2 odvážní rodiče představili svá povolání v rámci aktivity Jedna rodina, projekt Šikovné děti. Kdo bude další? Přijďte, těšíme se na Vás!

INFORMACE PRO RODIČE ÚČASTNÍKŮ AKCE PRÁZDNINY PRO ŠIKULY A ŠIKULKY INFORMACE PRO RODIČE ÚČASTNÍKŮ AKCE PRÁZDNINY PRO ŠIKULY A ŠIKULKY
24.06.2013

Čtěte prosím následující informace. Písemnou verzi a formuláře pro bezinfekčnost a posudek o zdravotní způsobilosti obdrží děti ve škole.

Snídaně ve škole? Proč ne! Snídaně ve škole? Proč ne!
24.06.2013

Při nedávném setkání s rodiči na téma zdravé výživy dětí se mj. také diskutovala otázka snídaní. Jejich význam pro dopolední výkonnost ve škole či na pracovišti je již všeobecně znám.

Konference žákovských parlamentů – Plaňany Konference žákovských parlamentů – Plaňany
24.06.2013

Důstojnou prezentaci svojí práce předvedli zástupci našeho parlamentu v Základní škole v Plaňanech.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.