Týden knihoven Týden knihoven
01.10.2007

Letos s mottem Knihovnická bašta. Velké říjnové společné čtení - celý týden budeme začátek třetí vyučovací hodiny věnovat společnému čtení.

Přednáška Jak na ionizující záření Přednáška Jak na ionizující záření
25.09.2007

25. 9. se na naší škole uskutečnila přednáška na téma Účinky ionizujícího záření a ochrana před ním. Lektorkou byla ing. Dufková z firmy ČEZ.

Výlet do Jičína - města pohádek Výlet do Jičína - města pohádek
21.09.2007

Dne 12. 9. 2007 naši prvňáčkové vyjeli na první společný výlet do pohádkového města v Jičíně. Také druhé třídy navštívily tentokrát „řemeslnický“ Jičín – město pohádky.

Cvičení v přírodě Cvičení v přírodě
21.09.2007

Ve čtvrtek 20. září se všichni žáci naší školy spolu se svými učiteli zúčastnili podzimního cvičení v přírodě. Přiměřeně svému věku plnili různě náročné úkoly.

Vzkazy a omluvenky na webu školy Vzkazy a omluvenky na webu školy
20.09.2007

Vážení rodiče, ostatní zákonní zástupci žáků a přátelé školy, zřídili jsme pro Vás novou službu na stránkách školy Vzkazy a omluvenky. Jejím prostřednictvím můžete posílat vzkazy, dotazy i zprávy o nepřítomnosti Vašeho dítěte ve škole.

Slovo ředitele školy k novému školnímu roku Slovo ředitele školy k novému školnímu roku
02.09.2007

Milí žáci, vážení rodiče, lístek kalendáře s nápisem „prázdniny“ se uvolnil a nenávratně odletěl do vzpomínek. Na jeho místo se usadil jiný – s krásnou pobídkou „září“. Co by všechno mohlo v této době „zářit“?

Nová podoba stránek Nová podoba stránek
02.09.2007

Vítáme Vás na nových internetových stránkách Základní školy T. G. Masaryka Poděbrady. Pokud jste pravidelnými návštěvníky stránek, víte, že jsme je doposud tvořili naprosto sami. Žáci a učitelé školy v rámci hodin mediálních činností.

Adaptační výjezdy žáků 6. ročníku Adaptační výjezdy žáků 6. ročníku
02.09.2007

Stalo se dobrou tradicí, že na začátku školního roku stráví všichni žáci šestého ročníku tři společné dny plné zajímavých aktivit, sportovních her, vycházek a exkurzí v táboře Červeného kříže kousek od jabkenické myslivny. Cílem tohoto pobytu je poznat o něco více sám sebe, své nové spolužáky, naladit se jeden na druhého, na nové kamarády, novou paní učitelku třídní.

SPEKTRUM – nový školní vzdělávací program SPEKTRUM – nový školní vzdělávací program
27.08.2007

Pro naše prvňáky a šesťáky bude vstup do školy ještě něčím výjimečný. Spolu s novým školním rokem začnou i vzdělávání podle vzdělávacího programu SPEKTRUM. Co je na něm nové? V čem bude jiný než vzdělávací programy, podle kterých se učí žáci v ostaních třídách?

« Předchozí 1 55 110 164 215 216 217 218 Další »

LYŽAŘSKÝ KURZ PRO 7. ROČNÍKY

1. kurz 27. 1. 2018 - 3. 2. 2018 Penzion Kamenice 2. kurz 3. 2. 2018 - 10. 2. 2018 Jičínská chata Více informací zde

AKCE K UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ

Již v úterý 30. ledna si žáci 1. stupně připomenou olympijský rok plněním sportovních disciplín \"Hejtmanova poháru\". Ve středu 31. ledna se žáci druhého stupně naučí další tanec - tentokrát v rytmu country. Lekce společenského chování je samozřejmou součástí celého dopoledne. Všem prvňáčkům připravujeme slavnostní oběd a těšíme se na setkání s nimi v den předávání jejich prvního vysvědčení.

PŘEDŠKOLÁČEK

Kroužek je určen pro budoucí prvňáčky, kteří se hravou formou seznámí s prostředím školy i s budoucími spolužáky. Setkání se budou konat 1x měsíčně vždy první pondělí v měsíci od 15 do 16 hodin, stejně v obou budovách školy. Těšíme se na vás 6. listopadu a 4. prosince 2017, 8. ledna, 5. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června 2018.