Adaptační kurz 6. A

11.09.2017

6. – 9. září jsme se zúčastnili  adaptačního kurzu v Seleticích. Ubytováni jsme byli v penzionu u hřiště, kde jsme měli k dispozici velké vnitřní prostory a sportovní areál. Díky zajímavým aktivitám a hrám jsme se navzájem lépe poznali, při vymýšlení třídního erbu, vlajky a hlavně hymny jsme pobavili sebe i paní učitelky Janu Malachovou a Radku Vrchotovou, které s námi celý výjezd absolvovaly. Večery jsem si organizovali sami, měli jsme diskotéku a hráli Aktivity a jiné hry. Výjezd se nám líbil, těšíme se, až zase společně někam vyjedeme.

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.