Andělíčku, můj strážníčku, opatruj mi mou dušičku…

06.12.2017

Celé nebe se zachvělo a na zem se snesl oblak plný andělů. Naši školu, plnou hodných dětí, přišli pozdravit andělé, kteří měli za úkol připravit své pozemské protějšky na příchod Ježíška.

Za modlitbičku chtěli vločkový podpis na křídla a slib, že se o Vánocích budou všichni slušně chovat. (Protože jinak by se za rok mohl místo andělů na zem vrátit čert.)

Šaf. + ŽP

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

* 25. 5. 2018 - 3. 6. 2018 * cena 7.490,- Kč * doprava LUX BUS * plná penze * hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar)