Andělíčku, můj strážníčku, opatruj mi mou dušičku…

06.12.2017

Celé nebe se zachvělo a na zem se snesl oblak plný andělů. Naši školu, plnou hodných dětí, přišli pozdravit andělé, kteří měli za úkol připravit své pozemské protějšky na příchod Ježíška.

Za modlitbičku chtěli vločkový podpis na křídla a slib, že se o Vánocích budou všichni slušně chovat. (Protože jinak by se za rok mohl místo andělů na zem vrátit čert.)

Šaf. + ŽP

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dne 14. 3. 2018 se bude konat Den otevřených dveří nejenom pro rodiče budoucích prvňáčků, ale i pro širokou veřejnost a příznivce naší školy. Budou pro ně připraveny nejen ukázky učeben 1. stupně a odborné učebny 2. stupně, ale i ostatní prostory obou budov naší školy.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

25. 5. 2018 - 3. 6. 2018, cena 7.490,- Kč. Doprava lux busem, plná penze, hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar), výlet překvapení.

POPTÁVÁME POZICI UČITELE/KY NA 1. STUPEŇ

Nástup březen / duben 2018. Plný úvazek.