Běh na 100 km v rámci oslav ke 100. výročí vzniku ČSR

05.11.2018

Na závěr týdne oslav ke 100. výročí založení naší republiky se na běžeckém oválu u ZŠ Václava Havla sešli účastníci z řad veřejnosti, naší školy a školy Václava Havla k pokoření 100 km vzdálenosti. Úkolem každého běžce bylo uběhnout 1 km. Zároveň byl výsledný čas na 100 km srovnáván s výsledným časem v Kutné Hoře a Milovicích. Za naši školu běželo 48 běžců převážně z 8. a 9. tříd.

Nejrychlejším běžcem z celého startovního pole byl žák naší školy Daniel Bodanský, který vzdálenost 1 km uběhl za 3:15 minut. Dalších pět našich žáků se vešlo svými výkony mezi první desítku.

Všichni, kteří proběhli cílem, byli odměněni nádhernou skleněnou medailí a jako suvenýr jim také zůstalo žluté tričko s logem 100. výročí vzniku republiky.

Všem reprezentantům naší školy děkuji za vynikající výsledky.

Mgr. M. Vorlíčková

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.