Charitativní sbírka pro Fond SIDUS

07.12.2017

Na úspěšné náramky mořského světa letos navazujeme sérií odznáčků oblíbených mořských tvorů. Aby tito tvorové mohli žít v moři, muselo se nejprve spojit mnoho kapek vody. Spojili jsme podobně síly i my a vytvořili jsme moře pomoci.

Když každý přispějeme svou troškou, pak společně pomůžeme ostatním a třeba změníme kousek světa.

Zakoupením odznaku přispíváme mnoha dětským pacientům.

DĚKUJEME VÁŠ PARLAMENT

Mal. + Šaf. + ŽP

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

* 25. 5. 2018 - 3. 6. 2018 * cena 7.490,- Kč * doprava LUX BUS * plná penze * hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar)