Charitativní sbírka pro Fond SIDUS

07.12.2017

Na úspěšné náramky mořského světa letos navazujeme sérií odznáčků oblíbených mořských tvorů. Aby tito tvorové mohli žít v moři, muselo se nejprve spojit mnoho kapek vody. Spojili jsme podobně síly i my a vytvořili jsme moře pomoci.

Když každý přispějeme svou troškou, pak společně pomůžeme ostatním a třeba změníme kousek světa.

Zakoupením odznaku přispíváme mnoha dětským pacientům.

DĚKUJEME VÁŠ PARLAMENT

Mal. + Šaf. + ŽP

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dne 14. 3. 2018 se bude konat Den otevřených dveří nejenom pro rodiče budoucích prvňáčků, ale i pro širokou veřejnost a příznivce naší školy. Budou pro ně připraveny nejen ukázky učeben 1. stupně a odborné učebny 2. stupně, ale i ostatní prostory obou budov naší školy.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

25. 5. 2018 - 3. 6. 2018, cena 7.490,- Kč. Doprava lux busem, plná penze, hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar), výlet překvapení.

POPTÁVÁME POZICI UČITELE/KY NA 1. STUPEŇ

Nástup březen / duben 2018. Plný úvazek.