Dějepisná soutěž ke 100. výročí republiky

31.10.2018

Naše škola byla pořadatelem dějepisné soutěže, která se odehrála 25. října ve slavnostním duchu v poděbradském divadle Na Kovárně. Týmy proti sobě postavily obě základní školy. Otázky z období 1918 – 2018 byly zadávány zábavnou formou ve stylu soutěže Riskuj, Kufr… Zároveň si každý tým připravil scénku na událost ze zmíněného období. Žáci Ema Rejchrtová, Simona Myšková, Klára Hlaváčková a Tomáš Míka zvolili podepsání Mnichovské dohody, uzpůsobili tomu i kostýmy a rekvizity. Zároveň prokázali bohaté znalosti historie, které ocenilo i publikum. Děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy.

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení