Dějepisná soutěž ke 100. výročí republiky

31.10.2018

Naše škola byla pořadatelem dějepisné soutěže, která se odehrála 25. října ve slavnostním duchu v poděbradském divadle Na Kovárně. Týmy proti sobě postavily obě základní školy. Otázky z období 1918 – 2018 byly zadávány zábavnou formou ve stylu soutěže Riskuj, Kufr… Zároveň si každý tým připravil scénku na událost ze zmíněného období. Žáci Ema Rejchrtová, Simona Myšková, Klára Hlaváčková a Tomáš Míka zvolili podepsání Mnichovské dohody, uzpůsobili tomu i kostýmy a rekvizity. Zároveň prokázali bohaté znalosti historie, které ocenilo i publikum. Děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.