Den úsměvu ve školní družině (oddělení č. 3, 4)

31.10.2018

V měsíci říjnu se slaví Den úsměvu. A protože úsměv nic nestojí, udělá radost, rozesměje a potěší na duši, rozhodly jsme se oslavit ho s dětmi. Povídaly jsme si o tom, co je štěstí a radost. Která povolání jsou nejvíce zábavná a co potěší a rozesměje děti, dospělé i prarodiče. Kromě úsměvu z papíru si děti vyrobily i sladkého smajlíka.

Vychovatelky Haltuchová, Trněná

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.