Dopravní hřiště pro 4. ročníky

11.06.2018
„Já mám koně, vraný koně, to jsou koně mí…“
My jsme však děti svého věku a tak už nejezdíme na koni, ale na kole!

A než si na něj sedneme, procvičíme si dopravní pravidla, křižovatky, značky… No, není toho málo. Když pak spojíme své znalosti s procvičením na hřišti, musíme zvládnout i jízdu v terénu. Pro tento rok jsme získali průkaz šikovného cyklisty.

Šaf + Šmí + Sýk

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.