Dopravní hřiště pro 4. ročníky

11.06.2018
„Já mám koně, vraný koně, to jsou koně mí…“
My jsme však děti svého věku a tak už nejezdíme na koni, ale na kole!

A než si na něj sedneme, procvičíme si dopravní pravidla, křižovatky, značky… No, není toho málo. Když pak spojíme své znalosti s procvičením na hřišti, musíme zvládnout i jízdu v terénu. Pro tento rok jsme získali průkaz šikovného cyklisty.

Šaf + Šmí + Sýk

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení