Fitness aréna za odměnu

15.06.2017

Parlament I. stupně končí svoji práci – pouze pro tento školní rok. Rozloučili jsme se sportovně.  Profesionální trenér Jan Větrovský nás prohnal tělocvičnou, protáhl nás po lezecké stěně a ukázal nám možnosti jednoduchého cvičení, které zvládneme provádět i v přírodě.

Prázdniny se blíží, parlament se loučí a těší se na Vás všechny zase v novém školním roce                                NA SHLEDANOU!

Šaf.

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

* 25. 5. 2018 - 3. 6. 2018 * cena 7.490,- Kč * doprava LUX BUS * plná penze * hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar)