Florbal

2. stupeň ZŠ – 6. – 7. ročník

Dne 6. 12. 2017 jsme se zúčastnili okresního kola ve florbale, které se uskutečnilo v Nymburce. Turnaje se zúčastnilo 13 škol.
Mladší chlapci se nalosovali do skupiny smrti. Statečně jsme bojovali a k úspěchu chyběl jenom krůček. Vždy jsme prohráli o jediný gól. Chlapcům se nedá upřít bojovnost a snaha.
Všem děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Vypracoval: Oldřich Budka

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

* 25. 5. 2018 - 3. 6. 2018 * cena 7.490,- Kč * doprava LUX BUS * plná penze * hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar)