Hravě žij zdravě

10.04.2018

Hravě žij zdravě - 5. C získala první místo ve Středočeském kraji v celostátní internetové soutěži.

Program soutěže je strukturován na pět týdnů, vždy jednou za sedm dní je žákům zpřístupněna nová lekce v podobě hry, která jim umožní plnit zábavné úkoly vztahující se k tématu daného týdne. Cílem soutěže je pracovat na změně stravovacích návyků s důrazem na skladbu jídelníčku. Součástí je i vyplňování osobního Deníčku, který sleduje pohybovou aktivitu dětí a snaží se je motivovat ke snížení času tráveného sledováním televize nebo hraním počítačových her. Za všechny tyto aktivity žáci sbírají pro třídu body.
Všech 30 žáků  5 . C se úspěšně zaregistrovalo a podobu pěti týdnů svědomitě plnilo věechny úkoly. Získali nejvíce bodů ve Středočeském kraji. Zástupci organizátorů soutěže jim 5. 4. 2018 předali zajímavé ceny od sponzorů soutěže.

Mač

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení