Hravě žij zdravě

10.04.2018

Hravě žij zdravě - 5. C získala první místo ve Středočeském kraji v celostátní internetové soutěži.

Program soutěže je strukturován na pět týdnů, vždy jednou za sedm dní je žákům zpřístupněna nová lekce v podobě hry, která jim umožní plnit zábavné úkoly vztahující se k tématu daného týdne. Cílem soutěže je pracovat na změně stravovacích návyků s důrazem na skladbu jídelníčku. Součástí je i vyplňování osobního Deníčku, který sleduje pohybovou aktivitu dětí a snaží se je motivovat ke snížení času tráveného sledováním televize nebo hraním počítačových her. Za všechny tyto aktivity žáci sbírají pro třídu body.
Všech 30 žáků  5 . C se úspěšně zaregistrovalo a podobu pěti týdnů svědomitě plnilo věechny úkoly. Získali nejvíce bodů ve Středočeském kraji. Zástupci organizátorů soutěže jim 5. 4. 2018 předali zajímavé ceny od sponzorů soutěže.
 
Mač
 

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.