Hurá na prázdniny!

11.06.2018

Předškoláci za námi do školy tentokrát přišli na poslední letně laděné setkání.

Viděli jsme se pravidelně jednou měsíčně, a tak jsme si zopakovali názvy měsíců, jak jdou
za sebou. K létu a prázdninám patří výlety, cestování a odpočinek. Proto i hádanky, hry
na paměť a pohybové aktivity byly takto zaměřeny. Na závěr jsme si složili z papíru lodičku, kterou jsme symbolicky odpluli vstříc prázdninovým dobrodružstvím.

Šmí, Máč

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.