IQ Landia Liberec

09.01.2018

Dne 14. a 19. 12 žáci 9.tříd a 8.B navštívili v rámci předmětu fyzika a chemie vědecké centrum iQ LANDIA Liberec.  Během návštěvy centra si mohli nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet interaktivní expozice. Dále byl pro ně připraven program v místní laboratoři, kde ve skupinách aplikovali svoje znalosti z oblasti chemie a fyziky.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

na občasnou výpomoc.