Jablkobraní ve školní družině (oddělení č. 3, 4)

06.11.2018

S příchodem podzimu jsme si ve spolupráci se školní jídelnou pro děti připravily každoroční ochutnávku plodů podzimní sklizně. Děti tak měly možnost ochutnat různé odrůdy jablek a poznat jejich rozmanité chutě a vůně. Ochutnaly také další výrobky z jablek – džus, mošt, čaj, křížaly a přesnídávku. Proběhla soutěž o nejchutnější jablko. Ve 3. oddělení vyhrála odrůda Rubín a ve 4. Oddělení odrůda Golden. Porovnávaly jsme také chuť, vůni a vzhled domácích jablek.

Vychovatelky Trněná, Haltuchová

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení