Jablkobraní ve školní družině (oddělení č. 3, 4)

06.11.2018

S příchodem podzimu jsme si ve spolupráci se školní jídelnou pro děti připravily každoroční ochutnávku plodů podzimní sklizně. Děti tak měly možnost ochutnat různé odrůdy jablek a poznat jejich rozmanité chutě a vůně. Ochutnaly také další výrobky z jablek – džus, mošt, čaj, křížaly a přesnídávku. Proběhla soutěž o nejchutnější jablko. Ve 3. oddělení vyhrála odrůda Rubín a ve 4. Oddělení odrůda Golden. Porovnávaly jsme také chuť, vůni a vzhled domácích jablek.

Vychovatelky Trněná, Haltuchová

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.