Jak 5. B prožila oslavy republiky?

05.11.2018

Oslavy jsme započali návrhem poštovní známky k významnému výročí republiky. Někdo nakreslil českého lva, jiní známá a oblíbená místa naší republiky. Navštívili jsme Legiovlak, kde jsme poznali život na Transsibiřské magistrále. Společně jsme se dále vydali do Polabského muzea v Poděbradech, kde nás výstavou provedla její kurátorka MgA. Šeberlová. Také jsme si vyzkoušeli práci s pomocníky v dřívější domácnosti. Všichni jsme si připravili prezentaci o významných a zajímavých osobnostech z kultury a vědy v průběhu století. Na závěr jsme na vlastní oči prožili vpád sovětských vojsk v roce 1968 v oživlé historické ukázce.

Celý týden nám přinesl spoustu zajímavého.

5. B

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení