Jak 5. B prožila oslavy republiky?

05.11.2018

Oslavy jsme započali návrhem poštovní známky k významnému výročí republiky. Někdo nakreslil českého lva, jiní známá a oblíbená místa naší republiky. Navštívili jsme Legiovlak, kde jsme poznali život na Transsibiřské magistrále. Společně jsme se dále vydali do Polabského muzea v Poděbradech, kde nás výstavou provedla její kurátorka MgA. Šeberlová. Také jsme si vyzkoušeli práci s pomocníky v dřívější domácnosti. Všichni jsme si připravili prezentaci o významných a zajímavých osobnostech z kultury a vědy v průběhu století. Na závěr jsme na vlastní oči prožili vpád sovětských vojsk v roce 1968 v oživlé historické ukázce.

Celý týden nám přinesl spoustu zajímavého.

5. B

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.