Jsem laskavec – sbírka pro záchrannou stanici Huslík

08.11.2018

Že nemyslíme pouze na sebe, jsme ukázali při společné sbírce pro handicapovaná zvířata ve stanici Huslík. V letošní sbírce se nám podařilo shromáždit velké množství potravin, pomůcek, dek, ručníků i hraček. Množství darů nás nesmírně překvapilo a potěšilo.  Po besedě jsme obdrželi od zástupců stanice sponzorský certifikát, který parlamenťáci předali paní ředitelce. Poděkování patří i žižkovskému parlamentu, který se ke sbírce pravidelně přidává.

Děkujeme všem žákům, kteří se zapojili a přidali k charitativní sbírce.

ŽP + Šaf.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.