Jsem laskavec – sbírka pro záchrannou stanici Huslík

08.11.2018

Že nemyslíme pouze na sebe, jsme ukázali při společné sbírce pro handicapovaná zvířata ve stanici Huslík. V letošní sbírce se nám podařilo shromáždit velké množství potravin, pomůcek, dek, ručníků i hraček. Množství darů nás nesmírně překvapilo a potěšilo.  Po besedě jsme obdrželi od zástupců stanice sponzorský certifikát, který parlamenťáci předali paní ředitelce. Poděkování patří i žižkovskému parlamentu, který se ke sbírce pravidelně přidává. 

Děkujeme všem žákům, kteří se zapojili a přidali k charitativní sbírce.
 
ŽP + Šaf.
 

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Více informací o předškoláčkovi zde.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení