Máme rádi Česko

29.06.2018

To je název družinové hry, která nás provázela celý rok v přední družině na Žižkově. Není divu, protože nás v tomto roce čekají velké oslavy stého výročí vzniku Československa.

Děti získaly spoustu vědomostí z historie, dozvěděly se mnoho zajímavostí, hravou formou se seznámily se státními symboly. Podívaly se do všech 14 krajů a v každém se našlo spoustu zajímavostí, které stály za zmínku. Ale na všechny nebylo tolik času, tak vždy aspoň malé nahlédnutí. Děti  pracovaly ve skupinách, své získané znalosti ověřovaly v pracovních listech a při plnění různých úkolů. Za splněné úkoly si lepily do svých cestovatelských zápisníků znaky krajů, mohly si do něj zapisovat i místa, která navštívily během roku.
Že děti pracovaly a soutěžily s velkým nasazením a práce se jim dařila, se můžete podívat na fotografie. Za své celoroční snažení dostaly všechny týmy zasloužené odměny.

Přejeme všem krásné prázdniny a spoustu zážitků při poznávání krásných míst naší vlasti.

Děti z přední ŠD Žižkov a Pavla Čivrná

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

na občasnou výpomoc.