Máme rádi Česko

29.06.2018

To je název družinové hry, která nás provázela celý rok v přední družině na Žižkově. Není divu, protože nás v tomto roce čekají velké oslavy stého výročí vzniku Československa.

Děti získaly spoustu vědomostí z historie, dozvěděly se mnoho zajímavostí, hravou formou se seznámily se státními symboly. Podívaly se do všech 14 krajů a v každém se našlo spoustu zajímavostí, které stály za zmínku. Ale na všechny nebylo tolik času, tak vždy aspoň malé nahlédnutí. Děti  pracovaly ve skupinách, své získané znalosti ověřovaly v pracovních listech a při plnění různých úkolů. Za splněné úkoly si lepily do svých cestovatelských zápisníků znaky krajů, mohly si do něj zapisovat i místa, která navštívily během roku. 
Že děti pracovaly a soutěžily s velkým nasazením a práce se jim dařila, se můžete podívat na fotografie. Za své celoroční snažení dostaly všechny týmy zasloužené odměny.
 
Přejeme všem krásné prázdniny a spoustu zážitků při poznávání krásných míst naší vlasti.
 
Děti z přední ŠD Žižkov a Pavla Čivrná
 

PROHLÍDKA BUDOVY VE ŠKOLNÍ ULICI I BUDOVY V ŽIŽKOVĚ ULICI

Dne 23. října 2018 v době od 8:00 do 15:00 hodin si zájemci z řad veřejnosti mohou prohlédnout obě budovy školy. Návštěvníci uvidí výzdobu školy ke 100. výročí ČSR a také se budou moci seznámit s činností našich žáků ve třídách.

PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Více informací o předškoláčkovi zde.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.