Návštěva učitelů a ředitelů partnerských škol ve výuce

08.04.2011
Vzájemné návštěvy učitelů a vedení škol slouží k výměně zkušeností, načerpání nových inspirací pro výuku, k debatě o rozvoji dovedností, které musí mít každý dobrý čtenář. Učitelé také promýšlejí, jak jednotlivá výuková témata provazovat a učit je v souvislostech. Výstupem setkání jsou modelové hodiny, které slouží jako příklad dobré praxe pro ostatní školy.
Našim projektovým partnerům se kvalitně připravená akce velmi líbila, oceňovali její bezchybnou organizaci, velký počet "otevřených dveří" vyzývajících k návštěvě, dobře naplánované hodiny, nasazení a pohotovost učitelů při jejich realizaci. V neposlední řadě pracovité a aktivní žáky ve třídách i dobrý oběd ve školní jídelně. Poděkování patří všem, kteří se do akce zapojili.
Více o projektu a zapojených školách zde.

JiM
Více fotografií zde.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

na občasnou výpomoc.