Oblíbený jídelníček prvního prezidenta

04.10.2018

O našem prvním prezidentovi TGM je známo, že byl skromným strávníkem. Byl toho názoru, že člověk má o jídle přemýšlet a nechat žaludek odpočívat. 

Jaké pokrmy měl v oblibě? V týdnu oslav 100. let výročí ČR /22. – 26. 10. 2018/ budou mít všichni strávníci možnost ochutnat v naší jídelně taková jídla. Nečekejte však žádné speciality! Jídelníček je sestaven z běžných českých jídel. Mezi jeho nejoblíbenější pokrmy patřily škubánky, makovec, bramborová polévka, topinky s česnekem a zelenina. Na prvním místě ale stály švestkové knedlíky s mákem. Nepohrdnul ani haluškami a houbovou omáčkou. 
Tak si nezapomeňte včas objednat a nechte si chutnat!
 
Ve spolupráci se školní jídelnou Šmí
 
 
 

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Více informací o předškoláčkovi zde.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

na občasnou výpomoc.