Plavecko – běžecký pohár

12.06.2017

Pět žáků naší školy ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady postoupilo na krajské kolo do Čelákovic na plavecko – běžecký pohár. Skupiny na 1. stupni plavaly 50 m, běhaly 500 m a na 2. stupni to byl dvojnásobek, tedy 100 m a 1000 m. V každé kategorii startovalo průměrně 20 až 25 sportovců.

Patrik Chlubna skončil na 10. místě, Sofie Bébrová taktéž na 10. místě, Sekot Jan na  5. místě, Vyleťalová Tereza na 6. místě a nejlépe se umístila Matoušová Barbora na 2. místě. Všichni naši závodníci měli velmi dobré výsledky v běhu a dostávali se do popředí závodu.

Všem zúčastněným děkuji za skvělou reprezentaci školy.

Budka Oldřich

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU SE SNÍDANÍ S NOVOU

Podrobné informace naleznete zde...

MEZINÁRODNÍ DEN KUCHAŘŮ NA TVÉ ŠKOLE

20. 10. 2017, ZŠ TGM Poděbrady, 9 - 16 hodin. Cool přednášky místo učení, vaření s profíky, ochutnávka dobrot, soutěže a zábavné hry! Vezmi odpoledne s sebou tátu, mámu nebo prarodiče. Bavit se budeme všichni!

PŘEDŠKOLÁČEK

Kroužek je určen pro budoucí prvňáčky, kteří se hravou formou seznámí s prostředím školy i s budoucími spolužáky. Setkání se budou konat 1x měsíčně vždy první pondělí v měsíci od 15 do 16 hodin, stejně v obou budovách školy. Těšíme se na vás 6. listopadu a 4. prosince 2017, 8. ledna, 5. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června 2018.