Plavecko – běžecký pohár

12.06.2017

Pět žáků naší školy ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady postoupilo na krajské kolo do Čelákovic na plavecko – běžecký pohár. Skupiny na 1. stupni plavaly 50 m, běhaly 500 m a na 2. stupni to byl dvojnásobek, tedy 100 m a 1000 m. V každé kategorii startovalo průměrně 20 až 25 sportovců.

Patrik Chlubna skončil na 10. místě, Sofie Bébrová taktéž na 10. místě, Sekot Jan na  5. místě, Vyleťalová Tereza na 6. místě a nejlépe se umístila Matoušová Barbora na 2. místě. Všichni naši závodníci měli velmi dobré výsledky v běhu a dostávali se do popředí závodu.

Všem zúčastněným děkuji za skvělou reprezentaci školy.

Budka Oldřich

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

* 25. 5. 2018 - 3. 6. 2018 * cena 7.490,- Kč * doprava LUX BUS * plná penze * hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar)