Plavecko – běžecký pohár

12.06.2017

Pět žáků naší školy ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady postoupilo na krajské kolo do Čelákovic na plavecko – běžecký pohár. Skupiny na 1. stupni plavaly 50 m, běhaly 500 m a na 2. stupni to byl dvojnásobek, tedy 100 m a 1000 m. V každé kategorii startovalo průměrně 20 až 25 sportovců.

Patrik Chlubna skončil na 10. místě, Sofie Bébrová taktéž na 10. místě, Sekot Jan na  5. místě, Vyleťalová Tereza na 6. místě a nejlépe se umístila Matoušová Barbora na 2. místě. Všichni naši závodníci měli velmi dobré výsledky v běhu a dostávali se do popředí závodu.

Všem zúčastněným děkuji za skvělou reprezentaci školy.

Budka Oldřich

PLÁN NA PRVNÍ DNY ŠKOLNÍ DOCHÁZKY PRO PRVŇÁČKY

Podrobné informace naleznete zde...

Ohlédnutí za oslavami 80. výročí školy

Vystoupení školní družiny Lijavec - Rádio DVOJKA. Odkaz: http://www.rozhlas.cz/dvojka/zaznamy/#/2017-06-04 (nepůjde-li pustit, vyhledejte R DVOJKA na internetu) Vysílání dne 4. 6. 2017 v 15:00 Hod (3 x 60). Velmi pěkný rozhovor, reprezentace školy. Poděkování všem účastníkům tohoto vystoupení. Ing. Miriam Piskačová, ředitelka školy