Pohár starosty opět na ZŠ T. G. Masaryka!

11.04.2018

Již posedmé se na začátku dubna konal v Poděbradech běh o Pohár starosty města Poděbrady, při kterém spolu soupeří žáci a rodiče všech poděbradských škol.

Letošní ročník byl pro naši školu opět úspěšný. Obhájili jsme loňské vítězství a proto pohár, nádherný dort a finanční odměna 5 000,- Kč již popáté putovaly na naši školu. K dosažení takového úspěchu bylo zapotřebí nejen skvělých individuálních výsledků, ale i hojná účast našich žáků a rodičů. Celkem jich proběhlo cílem 221.

Všem, kteří tak úspěšně reprezentovali naši školu, děkuji.

Výsledková listina: http://www.pdysport.cz/Zpravy.aspx?id=10

Více fotografií zde.

M. Vorlíčková

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení