Pohár starosty opět na ZŠ T. G. Masaryka!

11.04.2018

Již posedmé se na začátku dubna konal v Poděbradech běh o Pohár starosty města Poděbrady, při kterém spolu soupeří žáci a rodiče všech poděbradských škol.

Letošní ročník byl pro naši školu opět úspěšný. Obhájili jsme loňské vítězství a proto pohár, nádherný dort a finanční odměna 5 000,- Kč již popáté putovaly na naši školu. K dosažení takového úspěchu bylo zapotřebí nejen skvělých individuálních výsledků, ale i hojná účast našich žáků a rodičů. Celkem jich proběhlo cílem 221.

Všem, kteří tak úspěšně reprezentovali naši školu, děkuji.

Výsledková listina: http://www.pdysport.cz/Zpravy.aspx?id=10

Více fotografií zde.

M. Vorlíčková

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.