Pohár starosty opět na ZŠ T. G. Masaryka!

11.04.2018

Již posedmé se na začátku dubna konal v Poděbradech běh o Pohár starosty města Poděbrady, při kterém spolu soupeří žáci a rodiče všech poděbradských škol.

Letošní ročník byl pro naši školu opět úspěšný. Obhájili jsme loňské vítězství a proto pohár, nádherný dort a finanční odměna 5 000,- Kč již popáté putovaly na naši školu. K dosažení takového úspěchu bylo zapotřebí nejen skvělých individuálních výsledků, ale i hojná účast našich žáků a rodičů. Celkem jich proběhlo cílem 221.

Všem, kteří tak úspěšně reprezentovali naši školu, děkuji.

Výsledková listina: http://www.pdysport.cz/Zpravy.aspx?id=10

Více fotografií zde.

M. Vorlíčková

ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD

V úterý 3. dubna a ve středu 4. dubna 2018 naše škola přivítala rodiče s budoucími prvňáčky. Zápis do prvních tříd probíhal nejen v budově ve Školní ulici, ale i na Žižkově. Všechny děti měly také možnost seznámit se s prostředím, které budou od 3. září 2018 pravidelně navštěvovat. Žáci z vyšších ročníků připravili pro své budoucí malé kamarády dárečky, které si spokojení předškoláci po prvních přijímacích zkouškách hrdě odnášeli domů. Děkujeme všem rodičům za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

ZÁPISOVÉ LÍSTKY

Informace pro rodiče žáků 9. ročníků a 5. ročníků (těch, kteří podávali přihlášku na gymnázia) Zápisové lístky jsou připraveny k vyzvednutí v kanceláři školy, 1. patro č. 14, v týdnu od 12. března 2018 proti podpisu zákonného zástupce.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

* 25. 5. 2018 - 3. 6. 2018 * cena 7.490,- Kč * doprava LUX BUS * plná penze * hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar)