Recitační soutěž

08.03.2018

Ve středu 28. 2. 2018 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Celkem se zapojilo 38 žáků naší školy. Recitovat poprvé před velkým obecenstvem si vyzkoušelo i osm prvňáčků, kteří  diváky překvapili pěknou recitací, za kterou si všichni odnesli čestné uznání. Z 1. C to byli Kristýna Smejkalová, Klára Kaucká, Anna Kloubcová, Katarína Vaverková a Jakub Kastner, z 1. D Štěpán Vlasák, z 1. E Daniel Kubenka a Lukáš Vlk.

V soutěžních kategoriích se umístili:

I. kategorie
1. místo  Mia Pokorná       2. C
2. místo  Šárka Bonková   3. D
3 .místo  Eliška Havlinová 3. A
3. místo  Eliška Žohová     3. B

II. kategorie
1. místo  Jan Špitálský     5. C
2. místo  Anna Homolová 5. C
3. místo  Adéla Bilá          5. C
3. místo  Magdalena Weiszová  4. E
Čestné uznání   Nelly Nechvílová 4. D, Adéla Francová 4. B, Marek Novotný 5. B

III. kategorie
1. místo  Veronika Vazquez  6. D
2. místo  Johana Severová   6. B
3. místo  Linda Petrželková  7. A
Čestné uznání  Barbora Lovětínská  7. A

IV. kategorie
1. až 3. místo nebylo uděleno
Čestné uznání  Klára Hlaváčková  8. C

Žáci, kteří se umístili na prvních dvou místech, postupují do okresního kola v Nymburce.

Přejeme hodně úspěchů!

Máč, Kel, Pou

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.