Rodiče mezi námi

19.05.2011

Byli to rodiče některých z nás. Popisovali nám svou práci, jak se k ní dostali, s čím zajímavým se setkali. Dozvěděli jsme se mnoho věcí, které jsme ani netušili. Třeba že novinář je spíš detektivem než spisovatelem. Ukázali jsme si zásady správné masáže srdce při poskytování první pomoci, víme, co jsou slatinné koupele a zábaly...
Určitě se mezi námi najde někdo, kdo si takovéto povolání do budoucna zvolí. Přispějí k tomu rozhodnutí i tato setkání. Můžeme doufat, že se připojí i další naši rodiče. Jsou to pro nás zajímavé a přínosné chvíle.
                                                                                           
5.D + Mck

 

 

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Více informací o předškoláčkovi zde.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.