Rozsvícení vánočního stromu

06.12.2018

V pondělí 3. 12. se sešli žáci, rodiče a učitelé na slavnostním zahájení adventního období -  rozsvícení vánočního stromu před budovou školy. Žáci 1. C a 2. C přednesli básničky s mikulášskou tématikou, žáci 5. C zazpívali vánoční písně. Celým programem prolínalo vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska. V jejich podání jsme slyšeli zimní písně. Na závěr se mezi diváky objevili i andělé a čerti.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

na občasnou výpomoc.