Setkání s obrázky pana Lady

19.12.2017

Prosincové pátky ve školní knihovně patřily besedám o Josefu Ladovi. V knihovně se vystřídali žáci 1. D, 1. E, 2. D, 3. B, 3. D, 4. C, 4. D a 5. D.

Přišli si prohlédnout známé i méně známé obrázky z tvorby Josefa Lady, poslechnout si od paní knihovnice vyprávění o dětství a životě Josefa Lady, o jeho malebných obrázcích a o knížkách, které napsal.
V závěru besedy si všichni posluchači vyzkoušeli být jako Josef Lada. Mladší žáci vybarvovali omalovánku od Josefa Lady a starší si sami zkusili nakreslit úsměvný obrázek vojáka Švejka.

LYŽAŘSKÝ KURZ PRO 7. ROČNÍKY

1. kurz 27. 1. 2018 - 3. 2. 2018 Penzion Kamenice 2. kurz 3. 2. 2018 - 10. 2. 2018 Jičínská chata Více informací zde

AKCE K UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ

Již v úterý 30. ledna si žáci 1. stupně připomenou olympijský rok plněním sportovních disciplín \"Hejtmanova poháru\". Ve středu 31. ledna se žáci druhého stupně naučí další tanec - tentokrát v rytmu country. Lekce společenského chování je samozřejmou součástí celého dopoledne. Všem prvňáčkům připravujeme slavnostní oběd a těšíme se na setkání s nimi v den předávání jejich prvního vysvědčení.

PŘEDŠKOLÁČEK

Kroužek je určen pro budoucí prvňáčky, kteří se hravou formou seznámí s prostředím školy i s budoucími spolužáky. Setkání se budou konat 1x měsíčně vždy první pondělí v měsíci od 15 do 16 hodin, stejně v obou budovách školy. Těšíme se na vás 6. listopadu a 4. prosince 2017, 8. ledna, 5. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června 2018.