Školní akademie pro širokou veřejnost a prohlídka Základní školy T. G. Masaryka v Poděbradech

22.04.2015

Škola bude pro návštěvníky otevřena od 14:00 hodin.

Vystoupení žáků:

v budově na Žižkově: 1. a 2. ročníku v pondělí 27. dubna od 16:00

: 3. a 4. ročníku v úterý 28. dubna od 16:00

ve Školí ulici: ve středu 29. dubna od 16:00 hodin v tělocvičně

Při návštěvě si můžete prohlédnout třídy, školní družinu, prostředí a výrobky našich žáků, počítačové pracovny, odborné pracovny, knihovnu školy, pracovnu výchovy ke zdraví, cvičný byt, školní dvůr, tělocvičny, videozáznam o škole. Naši pedagogičtí pracovníci rádi zodpoví vaše případné dotazy.

Na setkání se těší všichni zaměstnanci školy.

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.