ŠKOLNÍ VÝLET 5. A – Zábava od sklepa až po střechu = IQLANDIA

11.06.2018

Školní výlet jsme si užili v severočeském městě Liberec. Ještě před vstupem do interaktivního centra vědy a techniky jsme si vyzkoušeli společně přizvednout osobní automobil a pak už nás čekala v šesti podlažích další nová poznání a zážitky.

Vyzkoušeli jsme si na vlastní kůži simulátor zemětřesení a vichřice, někteří také zažili pocit z vesmírného kolotoče, který se používá pro výcvik kosmonautů, poslechli si tlukot vlastního srdce, vyzkoušeli, jak je náročné laparoskopicky operovat, mohli jsme také hovořit s robotem, užili jsme si koutek s obřími bublinami a další možnosti poznávat spoustu nových a zajímavých věcí.
Čtvrtek 31. května 2018 se nám všem vydařil a hezky jsme si společně tento den užili.

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení