ŠKOLNÍ VÝLET 5. A – Zábava od sklepa až po střechu = IQLANDIA

11.06.2018

Školní výlet jsme si užili v severočeském městě Liberec. Ještě před vstupem do interaktivního centra vědy a techniky jsme si vyzkoušeli společně přizvednout osobní automobil a pak už nás čekala v šesti podlažích další nová poznání a zážitky.

Vyzkoušeli jsme si na vlastní kůži simulátor zemětřesení a vichřice, někteří také zažili pocit z vesmírného kolotoče, který se používá pro výcvik kosmonautů, poslechli si tlukot vlastního srdce, vyzkoušeli, jak je náročné laparoskopicky operovat, mohli jsme také hovořit s robotem, užili jsme si koutek s obřími bublinami a další možnosti poznávat spoustu nových a zajímavých věcí.
Čtvrtek 31. května 2018 se nám všem vydařil a hezky jsme si společně tento den užili.

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.