Školou chodí Mikuláš

06.12.2018

Ve středu 5. 12. navštívil školu na Žižkově Mikuláš v doprovodu čerta  a anděla. Během návštěvy prvních a druhých tříd Mikuláš promlouval k žákům a četl z Knihy hříchů jména zlobivců, kteří by se měli polepšit. Většina žáků si však zasloužila pochvalu za dobré chování a vzorné plnění školních povinností. Za zazpívanou písničku nebo odříkanou básničku dostali sladkou odměnu.

V hlavních rolích
Mikuláš: Marcus Vraspír
Čert: Josef Bonka
Anděl: Tina Musilová

Děkujeme za spolupráci těmto žákům z 8. A

Iveta Mal

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

na občasnou výpomoc.