Slovenština – bratrský jazyk

01.11.2018

V rámci stoletých oslav výročí založení republiky se v městské knihovně uskutečnilo vystoupení dětí základních a středních škol ve slovenském jazyce pro veřejnost. Mezi posluchači byl i starosta Poděbrad a zástupce našeho spřáteleného města Piešťany. Z jejich úst si mohli žáci vyslechnout pochvalu, poděkování i obdiv za to, jak se k vystoupení, pro ně již v cizím jazyce, zhostili.

Za naši školu si připravili vystoupení tito žáci:
Klára Kaucká - básnička
Jan Špitálský – úryvek z knihy ve slovenštině
Veronika Zemanová, Lucia Černá a Adéla Krouželová – slovenské vtipy
Kamila Bečvářová – flétna

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci.

Mar.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.