Správné řešení školní questu

09.11.2018

Čtyřicet tři vylosovaných soutěžících získalo odměnu za správné vyřešení školního questu vzniklého k 100. výročí ČSR.

Gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným žákům za vaší aktivitu a zájem.

Správná řešení citátů:

"Nemůžeš? Přidej!" - Emil Zátopek

"Nebát se, nelhat a nekrást!" - Tomáš Garrigue Masaryk

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.