Šťastný pátek 13.

19.05.2011

Předvedly zde svá taneční i pěvecká vystoupení, na kterých pracovaly v době výuky i mimo ni. Díky bohatě připravenému doprovodnému programu se mohly zapojit do soutěží o drobné ceny. Jako příjemný bonus přivezly zpět do školy poukaz na výrobu interiérového nábytku od firmy Vestav Styl v hodnotě 20.000 Kč.

Pot, Per

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.