Stověžatá matička

15.06.2017

Praha uvítala ve svých tajemných uličkách a zákrutách Vltavy malé návštěvníky ze 3. D a 3. E.

Sotva jsme se zhoupli na Vltavě, už jsme pádili  - směr Staroměstské náměstí. Uchvátila nás krása chrámu sv. Mikuláše a Týnského chrámu, spolklo nás muzeum hraček, aby nás vzápětí nasměrovalo k orloji, a soše Jana Husa. Trochu nám ztěžkly nohy při výstupu na Letnou, ale Technické muzeum nás oválo příjemných chladem svých sálů a nalákalo do výstavních místností.  Shodli jsme se, že asi nejvíce se nám líbilo v labyrintu chodeb uhelných a rudných dolů.

Unavení, ale plní dojmů jsme se vrátili do rodných Poděbrad.

3.D + 3.E, Šmí + Šaf

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU SE SNÍDANÍ S NOVOU

Podrobné informace naleznete zde...

MEZINÁRODNÍ DEN KUCHAŘŮ NA TVÉ ŠKOLE

20. 10. 2017, ZŠ TGM Poděbrady, 9 - 16 hodin. Cool přednášky místo učení, vaření s profíky, ochutnávka dobrot, soutěže a zábavné hry! Vezmi odpoledne s sebou tátu, mámu nebo prarodiče. Bavit se budeme všichni!

PŘEDŠKOLÁČEK

Kroužek je určen pro budoucí prvňáčky, kteří se hravou formou seznámí s prostředím školy i s budoucími spolužáky. Setkání se budou konat 1x měsíčně vždy první pondělí v měsíci od 15 do 16 hodin, stejně v obou budovách školy. Těšíme se na vás 6. listopadu a 4. prosince 2017, 8. ledna, 5. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června 2018.