Stověžatá matička

15.06.2017

Praha uvítala ve svých tajemných uličkách a zákrutách Vltavy malé návštěvníky ze 3. D a 3. E.

Sotva jsme se zhoupli na Vltavě, už jsme pádili  - směr Staroměstské náměstí. Uchvátila nás krása chrámu sv. Mikuláše a Týnského chrámu, spolklo nás muzeum hraček, aby nás vzápětí nasměrovalo k orloji, a soše Jana Husa. Trochu nám ztěžkly nohy při výstupu na Letnou, ale Technické muzeum nás oválo příjemných chladem svých sálů a nalákalo do výstavních místností.  Shodli jsme se, že asi nejvíce se nám líbilo v labyrintu chodeb uhelných a rudných dolů.

Unavení, ale plní dojmů jsme se vrátili do rodných Poděbrad.

3.D + 3.E, Šmí + Šaf

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

* 25. 5. 2018 - 3. 6. 2018 * cena 7.490,- Kč * doprava LUX BUS * plná penze * hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar)