Technika a věda na Festivalu vědy

11.09.2018
Stejně jako minulý rok jsme navštívili oblíbenou vědecko-technickou laboratoř u Vítězného náměstí v Praze, abychom si vyzkoušeli vědu naživo. Každý kdo chtěl, si našel svůj oblíbený obor a pokud chvilku vyčkal, mohl proniknout do světa mikrobiologie, entomologie, parazitologie, aplikované matematiky, strojírenství, robotiky, fyzikální chemie, astrofyziky, genetiky, aj. Vysoké školy se zde poutavou formou prezentovaly skrze interaktivní stánky, kde mladí návštěvníci mohli bádat, tvořit a hlavně žasnout nad světem, který pro nás některé donedávna patřil do knížek a filmů žánru sci-fi.
Děkuji všem zúčastněným žákům za příjemně strávený den.

Jen

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.