Technika a věda na Festivalu vědy

11.09.2018
Stejně jako minulý rok jsme navštívili oblíbenou vědecko-technickou laboratoř u Vítězného náměstí v Praze, abychom si vyzkoušeli vědu naživo. Každý kdo chtěl, si našel svůj oblíbený obor a pokud chvilku vyčkal, mohl proniknout do světa mikrobiologie, entomologie, parazitologie, aplikované matematiky, strojírenství, robotiky, fyzikální chemie, astrofyziky, genetiky, aj. Vysoké školy se zde poutavou formou prezentovaly skrze interaktivní stánky, kde mladí návštěvníci mohli bádat, tvořit a hlavně žasnout nad světem, který pro nás některé donedávna patřil do knížek a filmů žánru sci-fi.
Děkuji všem zúčastněným žákům za příjemně strávený den.

Jen

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení