Učení hrou

16.04.2018

Zápisy mají předškoláci zdárně za sebou, a tak pro ně bylo na jarní setkání připraveno několik her a zábavných úkolů.

Úkoly byly zaměřeny na rozlišování zrakových a sluchových vjemů, na pravolevou orientaci, na paměť, pozornost, a také na analýzu a syntézu slov. Takže pokud dítko přišlo domů s tím, že jsme hráli živé pexeso, slovní fotbal, že kreslilo obrázek podle diktátu paní učitelky, tak vlastně procvičovalo spoustu potřebných věcí a to pomocí hry. Hra je totiž prostředek, který už Jan Amos Komenský považoval za velmi důležitý. Hra učí spoustě dovednostem. 
 
Šmí, Máč
 
 
 

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Více informací o předškoláčkovi zde.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení