Učení hrou

16.04.2018

Zápisy mají předškoláci zdárně za sebou, a tak pro ně bylo na jarní setkání připraveno několik her a zábavných úkolů.

Úkoly byly zaměřeny na rozlišování zrakových a sluchových vjemů, na pravolevou orientaci, na paměť, pozornost, a také na analýzu a syntézu slov. Takže pokud dítko přišlo domů s tím, že jsme hráli živé pexeso, slovní fotbal, že kreslilo obrázek podle diktátu paní učitelky, tak vlastně procvičovalo spoustu potřebných věcí a to pomocí hry. Hra je totiž prostředek, který už Jan Amos Komenský považoval za velmi důležitý. Hra učí spoustě dovednostem.

Šmí, Máč

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.