Vánoční kolínská laťka

03.01.2018

Ve středu 13. 12. se konal již 10. ročník atletických závodů ve skoku vysokém. Do města Kolína se sjely školy z celého kolínského okresu. My a škola V. Havla jsme byli pozváni jako hosté, kteří mají přispět kvalitou svých závodníků k dramatičtějšímu průběhu závodu. Naše škola vyslala do boje 10 atletů, kteří se konkurence nezalekli a všichni se ve svých kategoriích umístili v první desítce. V každé věkové skupině startovalo okolo 30 závodníků. Nejlépe si vedla Žofie Rožánková z 9. B, která si skočila své letošní maximum – 153 cm a umístila se na 2. místě.

Kompletní výsledky závodu naleznete na této adrese: http://online.atletika.cz/vysledky/32252
a  nebo na nástěnce u tělocvičny.
 
Reprezentanti naši školy: za 7. tř. Skořepová Štěpánka, Ledroit Barbara a Křivský Jan, za 8. tř. Bártová Tereza, Koppová Daniela, Soukal Lukáš, Svoboda Lukáš a Bürger Jan, za  9. tř. Rožánková Žofie a Nápravník Adam.
 
Všem děkuji za zdařilé výkony a výbornou reprezentaci naší školy.
 
M. Vorlíčková
 
 
 
 

PROHLÍDKA BUDOVY VE ŠKOLNÍ ULICI I BUDOVY V ŽIŽKOVĚ ULICI a PLÁN AKCÍ ŠKOLY SPOJENÉ SE 100. VÝROČÍM VZNIKU ČSR

Dne 23. října 2018 v době od 8:00 do 15:00 hodin si zájemci z řad veřejnosti mohou prohlédnout obě budovy školy. Návštěvníci uvidí výzdobu školy ke 100. výročí ČSR a také se budou moci seznámit s činností našich žáků ve třídách. Více informací zde.

PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Více informací o předškoláčkovi zde.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka.