Vánoční kolínská laťka

03.01.2018

Ve středu 13. 12. se konal již 10. ročník atletických závodů ve skoku vysokém. Do města Kolína se sjely školy z celého kolínského okresu. My a škola V. Havla jsme byli pozváni jako hosté, kteří mají přispět kvalitou svých závodníků k dramatičtějšímu průběhu závodu. Naše škola vyslala do boje 10 atletů, kteří se konkurence nezalekli a všichni se ve svých kategoriích umístili v první desítce. V každé věkové skupině startovalo okolo 30 závodníků. Nejlépe si vedla Žofie Rožánková z 9. B, která si skočila své letošní maximum – 153 cm a umístila se na 2. místě.

Kompletní výsledky závodu naleznete na této adrese: http://online.atletika.cz/vysledky/32252
a  nebo na nástěnce u tělocvičny.

Reprezentanti naši školy: za 7. tř. Skořepová Štěpánka, Ledroit Barbara a Křivský Jan, za 8. tř. Bártová Tereza, Koppová Daniela, Soukal Lukáš, Svoboda Lukáš a Bürger Jan, za  9. tř. Rožánková Žofie a Nápravník Adam.

Všem děkuji za zdařilé výkony a výbornou reprezentaci naší školy.

M. Vorlíčková

LYŽAŘSKÝ KURZ PRO 7. ROČNÍKY

1. kurz 27. 1. 2018 - 3. 2. 2018 Penzion Kamenice 2. kurz 3. 2. 2018 - 10. 2. 2018 Jičínská chata Více informací zde

AKCE K UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ

Již v úterý 30. ledna si žáci 1. stupně připomenou olympijský rok plněním sportovních disciplín \"Hejtmanova poháru\". Ve středu 31. ledna se žáci druhého stupně naučí další tanec - tentokrát v rytmu country. Lekce společenského chování je samozřejmou součástí celého dopoledne. Všem prvňáčkům připravujeme slavnostní oběd a těšíme se na setkání s nimi v den předávání jejich prvního vysvědčení.

PŘEDŠKOLÁČEK

Kroužek je určen pro budoucí prvňáčky, kteří se hravou formou seznámí s prostředím školy i s budoucími spolužáky. Setkání se budou konat 1x měsíčně vždy první pondělí v měsíci od 15 do 16 hodin, stejně v obou budovách školy. Těšíme se na vás 6. listopadu a 4. prosince 2017, 8. ledna, 5. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června 2018.