Vánoční kolínská laťka

03.01.2018

Ve středu 13. 12. se konal již 10. ročník atletických závodů ve skoku vysokém. Do města Kolína se sjely školy z celého kolínského okresu. My a škola V. Havla jsme byli pozváni jako hosté, kteří mají přispět kvalitou svých závodníků k dramatičtějšímu průběhu závodu. Naše škola vyslala do boje 10 atletů, kteří se konkurence nezalekli a všichni se ve svých kategoriích umístili v první desítce. V každé věkové skupině startovalo okolo 30 závodníků. Nejlépe si vedla Žofie Rožánková z 9. B, která si skočila své letošní maximum – 153 cm a umístila se na 2. místě.

Kompletní výsledky závodu naleznete na této adrese: http://online.atletika.cz/vysledky/32252
a  nebo na nástěnce u tělocvičny.

Reprezentanti naši školy: za 7. tř. Skořepová Štěpánka, Ledroit Barbara a Křivský Jan, za 8. tř. Bártová Tereza, Koppová Daniela, Soukal Lukáš, Svoboda Lukáš a Bürger Jan, za  9. tř. Rožánková Žofie a Nápravník Adam.

Všem děkuji za zdařilé výkony a výbornou reprezentaci naší školy.

M. Vorlíčková

ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD

V úterý 3. dubna a ve středu 4. dubna 2018 naše škola přivítala rodiče s budoucími prvňáčky. Zápis do prvních tříd probíhal nejen v budově ve Školní ulici, ale i na Žižkově. Všechny děti měly také možnost seznámit se s prostředím, které budou od 3. září 2018 pravidelně navštěvovat. Žáci z vyšších ročníků připravili pro své budoucí malé kamarády dárečky, které si spokojení předškoláci po prvních přijímacích zkouškách hrdě odnášeli domů. Děkujeme všem rodičům za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

ZÁPISOVÉ LÍSTKY

Informace pro rodiče žáků 9. ročníků a 5. ročníků (těch, kteří podávali přihlášku na gymnázia) Zápisové lístky jsou připraveny k vyzvednutí v kanceláři školy, 1. patro č. 14, v týdnu od 12. března 2018 proti podpisu zákonného zástupce.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

* 25. 5. 2018 - 3. 6. 2018 * cena 7.490,- Kč * doprava LUX BUS * plná penze * hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar)