Vánoční vystoupení v divadle 13. 12. 2017

19.12.2017

Tak jako každý rok si žáci naší školy připravili mnoho vystoupení pro adventní období. Nejprve zazpívali a zarecitovali při rozsvícení vánočního stromu u školy, následovalo již tradiční setkání v divadle Na Kovárně. 

Na úvod vystoupili žáci ze 6. – 9. ročníku, kteří si připravili několik známých anglických písní spolu s paní učitelkou Martinou Nicholls.
Povedené vystoupení předvedli žáci 4. C a 5. C. Pod vedením paní učitelky Věry Sýkorové zazpívali písničky ze známých pohádek.  Poté následovala recitace žáků 5. C Lidové Vánoce v Polabí, plná místních říkadel a pranostik a hudebně pohybové vystoupení žáků 1. C  a 5. C na píseň Když na les padá sníh. Pásmo sestavily paní učitelky Sabina Máčalíková a Věra Keleová. Poprvé na veřejnosti vystoupil sbor Sedmikráska, který je  složený ze žáků prvních a druhých tříd. Potěšil obecenstvo zimními a vánočními písněmi pod vedením paní učitelky Ivety Zahajské. Zapojili se i žáci 2. stupně z  9. A , kteří také s  paní učitelkou Zahajskou zazpívali několik vánočních písní a koled. Na pódiu se vystřídalo celkem 118 žáků.
 
S. Máčalíková a V. Keleová
 
 
 

PROHLÍDKA BUDOVY VE ŠKOLNÍ ULICI I BUDOVY V ŽIŽKOVĚ ULICI a PLÁN AKCÍ ŠKOLY SPOJENÉ SE 100. VÝROČÍM VZNIKU ČSR

Dne 23. října 2018 v době od 8:00 do 15:00 hodin si zájemci z řad veřejnosti mohou prohlédnout obě budovy školy. Návštěvníci uvidí výzdobu školy ke 100. výročí ČSR a také se budou moci seznámit s činností našich žáků ve třídách. Více informací zde.

PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Více informací o předškoláčkovi zde.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka.