Výjezd 8. ročníků k volbě povolání

16.05.2018

V týdnu od 23. do 27. 5. se uskutečnil výjezd všech osmých ročníků do Doks, během kterého žáci absolvovali exkurze zaměřené na volbu povolání. V letošním roce navštívili Pivovar Nymburk, ŠKODA AUTO a.s. Střední odborné učiliště strojírenské. Hlavním cílem akce bylo přiblížit žákům možnosti výběru následného vzdělávání, systém studia v ČR a požadavky na vzdělání u jednotlivých profesí. Dále žáci prostřednictvím různých technik zjišťovali své osobnostní charakteristiky, studijní předpoklady a schopnosti.

R. Martínková

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

* 25. 5. 2018 - 3. 6. 2018 * cena 7.490,- Kč * doprava LUX BUS * plná penze * hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar)