Výjezd 8. ročníků k volbě povolání

16.05.2018

V týdnu od 23. do 27. 5. se uskutečnil výjezd všech osmých ročníků do Doks, během kterého žáci absolvovali exkurze zaměřené na volbu povolání. V letošním roce navštívili Pivovar Nymburk, ŠKODA AUTO a.s. Střední odborné učiliště strojírenské. Hlavním cílem akce bylo přiblížit žákům možnosti výběru následného vzdělávání, systém studia v ČR a požadavky na vzdělání u jednotlivých profesí. Dále žáci prostřednictvím různých technik zjišťovali své osobnostní charakteristiky, studijní předpoklady a schopnosti.

R. Martínková

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.