Výlet na zámek Častolovice

12.06.2018

V pátek 8. 6. se žáci 3. D a 5. B vypravili do okresu Rychnov nad Kněžnou na zámek do Častolovic, sídla rodu Ronovců, jednoho z nejstarších a nejvýznamnějších českých šlechtických rodů. Děti si prohlédly nejen interiér zámku, ale prošly se i upraveným anglickým parkem, jehož součástí je také minizvěřinec. Před odjezdem domů nechyběla ani sladká tečka v podobě výborné častolovické zmrzliny.

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.