Výlet na zámek Častolovice

12.06.2018

V pátek 8. 6. se žáci 3. D a 5. B vypravili do okresu Rychnov nad Kněžnou na zámek do Častolovic, sídla rodu Ronovců, jednoho z nejstarších a nejvýznamnějších českých šlechtických rodů. Děti si prohlédly nejen interiér zámku, ale prošly se i upraveným anglickým parkem, jehož součástí je také minizvěřinec. Před odjezdem domů nechyběla ani sladká tečka v podobě výborné častolovické zmrzliny.

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení