Vyroste nám kávovník?

04.10.2018

Na tuto otázku nám přinesou odpověď nadcházející dny. Žáci 5.B a 5.D si o pracovní výchově vysadili semínka kávovníku a doma se o ně starají. Pracovali s odbornou literaturou o pěstování rostlin, poznali piktogramy, které jim odhalily informace o správném pěstování pokojových rostlin. Všichni se těší na své pěstitelské úspěchy.

5.B, 5.D Leb.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

na občasnou výpomoc.