Výsledky sběru baterií

07.03.2018

Děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili sběru použitých baterií. Nejen že vás může hřát dobrý pocit, že jste společně uchránili životní prostředí o půl tuny nebezpečných kovů v bateriích obsažených, ale pro ty nejlepší z vás máme i odměny.

Nejlepší sběrači - jednotlivci: Nicol Filipová, Pavlína Pátová, David Ross, Samuel Taussig, Kateřina Dvořáková Nejlepší třídy sběračů: 1. C, 3. D, 4. D, 4. E, 3. C.

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.