Výsledky sběru baterií

07.03.2018

Děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili sběru použitých baterií. Nejen že vás může hřát dobrý pocit, že jste společně uchránili životní prostředí o půl tuny nebezpečných kovů v bateriích obsažených, ale pro ty nejlepší z vás máme i odměny.

Nejlepší sběrači - jednotlivci: Nicol Filipová, Pavlína Pátová, David Ross, Samuel Taussig, Kateřina Dvořáková Nejlepší třídy sběračů: 1. C, 3. D, 4. D, 4. E, 3. C.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

na občasnou výpomoc.