Zahradní slavnost

26.06.2018

Ve středu 20. 6. jsme si na Žižkově uspořádali zahradní slavnost, která nás příjemně naladila na blížící se letní prázdniny.  Každý žák mohl ostatním ukázat , co umí a čemu se rád věnuje ve svém volném čase. A že bylo co obdivovat. Někteří svými výkony doslova šokovali diváky. Malou ochutnávku z vydařeného odpoledne můžete shlédnout na fotografiích.

Vychovatelky ŠD na Žižkově

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

na občasnou výpomoc.