Zájezd pro žáky 8. a 9. tříd do Španělska

11.06.2018

Ve dnech 25. května až 3. června se uskutečnil pobytový zájezd našich žáků do Španělska. Škola tak využila již poněkolikáté mimořádné nabídky cestovní kanceláře Monatour, tentokrát do letoviska Lloret de Mar na pobřeží Costa Brava. V letošním roce byl o zájezd mimořádný zájem, a tak se na prosluněné pláže, na výlet do Barcelony, či starobylého městečka Tossa vydalo 55 dětí ze všech 8. a 9. tříd. Zájezd byl zaměřen nejen na poznávání španělské kultury a kuchyně, ale žáci měli možnost navštívit jeden z největších fotbalových stadionů v Barceloně Camp Nou, prošli se po nejrušnější ulici Barcelony Las Ramblas se spoustou stánků a živými sochami. V přístavu viděli sochu Kryštofa Kolumba a také  obdivovali stavby známého architekta Gaudího, zejména chrám Sagráda Família. V neposlední řadě přispěl zájezd i k rozvíjení jazykových znalostí.
Na Den dětí jsme pro naše žáky na pláži připravily sportovní soutěže. Ti nejlepší byli odměněni věcnými cenami. V podvečer si pak mohli na hotelu zatančit na diskotéce s překvapením.

Více fotografií je na adrese:  https://uloz.to/!4LN0ViQfi3mo/spanelsko-vyber-zip
heslo je: zstgmpodebrady
 
M. Vorlíčková, R. Martínková
 
 

PROHLÍDKA BUDOVY VE ŠKOLNÍ ULICI I BUDOVY V ŽIŽKOVĚ ULICI a PLÁN AKCÍ ŠKOLY SPOJENÉ SE 100. VÝROČÍM VZNIKU ČSR

Dne 23. října 2018 v době od 8:00 do 15:00 hodin si zájemci z řad veřejnosti mohou prohlédnout obě budovy školy. Návštěvníci uvidí výzdobu školy ke 100. výročí ČSR a také se budou moci seznámit s činností našich žáků ve třídách. Více informací zde.

PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Více informací o předškoláčkovi zde.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka.