Září ve školní družině (oddělení č. 3, 4)

12.10.2018

První společný měsíc se nesl v duchu poznávání nových pravidel a kamarádů. Děti se seznamovaly s důležitými telefonními čísly a se správnými reakcemi na nenadálé a nebezpečné situace. V rámci toho, že v září je Mezinárodní den první pomoci, navštívily jsme s dětmi hasičskou záchrannou stanici v Poděbradech. Kromě praktických a zajímavých informací se děti podívaly na kompletní výbavu zásahového vozidla a bezpečnostního oděvu. Tímto mockrát děkujeme oddílu C!

K měsíci září patří odlet tažných ptáků, kde jsme se věnovaly převážně vlaštovkám. Celý měsícem nás provázela tématika hub – jak v četbě, povídání, výtvarné i pracovní činnosti.

Vychovatelky Haltuchová, Trněná

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

na občasnou výpomoc.