"Znáš svá práva? Plň své povinnosti!"

07.01.2019

V rámci prevence rizikového chování proběhlo na naší škole třídní setkání na téma práva a povinnosti dětí. Cílem bylo umožnit žákům porozumět souvislosti mezi právy a povinnostmi a dostat do jejich povědomí existenci Úmluvy o právech dítěte. Žáci pracovali převážně ve skupinách, vyplňovali kvízy, diskutovali a učili se vzájemnému naslouchání a respektu.

Sla

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení