ZOO

13.06.2018

Třídy 8. a 9. B se společně vydaly na výlet do pražské ZOO. Cílem některých žáků bylo navštívit adoptovanou vakoveverku létavou (viz ilustrační foto), jiní aby si užili společného dne ve společnosti zástupců říše živočichů. Během návštěvy vzniklo spoustu krásných fotografií, mezi které patří bezpochyby i ty žákovské, kterými se některé skupiny žáků nominovaly do mezitřídní soutěže o nejoriginálnější fotografii se ZOO tématikou. Vítězné fotografie – v 8. B: „želva Pája“ a v 9. B: „lemur parta“.

Děkujeme všem účastníkům za příjemně strávený den.

Mgr. Jeníková a Mgr. Vorlíčková

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení