ZOO

13.06.2018

Třídy 8. a 9. B se společně vydaly na výlet do pražské ZOO. Cílem některých žáků bylo navštívit adoptovanou vakoveverku létavou (viz ilustrační foto), jiní aby si užili společného dne ve společnosti zástupců říše živočichů. Během návštěvy vzniklo spoustu krásných fotografií, mezi které patří bezpochyby i ty žákovské, kterými se některé skupiny žáků nominovaly do mezitřídní soutěže o nejoriginálnější fotografii se ZOO tématikou. Vítězné fotografie – v 8. B: „želva Pája“ a v 9. B: „lemur parta“.

Děkujeme všem účastníkům za příjemně strávený den.

Mgr. Jeníková a Mgr. Vorlíčková

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.