Školní družina - Školní ulice a Žižkova ulice

Školní družina (dále jen ŠD) je v provozu od 6:00 hod. do 7:40 hod. a po vyučování od 11:45 do 17:00 hod. Pokud končí vyučování dříve, je ŠD zajištěna.

Prvňáčky přebíráme v 11.45 hod. u šaten a odvádíme na oběd. Děti, které mají delší vyučování, dochází do družiny samostatně.

Po obědě probíhá odpočinková činnost, relaxace (četba, poslechy, vyprávění, hry, soutěže). Dále následují zájmové činnosti, kdy si děti samy vyberou, čím se chtějí zabývat (vyrábění, malování, tvoření, volné hry, stavebnice, stolní hry apod.). Během těchto činností je velmi nepříjemné, když jsme rušeni telefony a předčasnými odchody dětí! Proto Vás prosíme, pokud nutně a mimořádně potřebujete, aby šlo Vaše dítě v tuto dobu domů, napište mu prosím lísteček s dobou odchodu a počkejte si na něho před vchodem družiny. Nezvoňte!!!

Ve 14.00 hod. odcházíme ven (na vycházku, na hřiště). Zpět se vracíme v 15:00 hod., kdy jsou odchody dětí možné po celou dobu až do konce ŠD, tedy do 17:00 hod.

Z kroužku nebo ze ZUŠ  je návrat do ŠD možný pouze do 13:45 hod.

Dále upozorňujeme, že za včasný odchod na kroužky a jiné aktivity (mimo určený čas odchodů) neručíme.
Děti odcházejí z družiny podle vyplněné přihlášky, nebo na základě písemné  omluvenky.

Možné odchody ze ŠD: 13:45 hod.
15:00 – 17:00 hod.

Telefon do družiny na hlavní budově: 312 316 960 (961, 962, 963)
Telefon do družiny na Žižkově:            312 316 970 (971, 972)

Poplatek: 100,- Kč měsíčně. Vybíráme 1.000,- Kč na celý školní rok (platby do 30. září).

Ranní družina: 6:00 - 7:40 hod.

sudý týden

lichý týden

hlavní budova

hlavní budova

PO

ÚT

ST

ČT

Trněná M.

PÁ

Čivrná P.

Odpolední družina: 11:45 - 17:00 hod.

Hlavní budova – Pavlíčková Ladislava (vedoucí školní družiny)
Haltuchová Denisa
Trněná Michaela
Volejníková Jana

Richterová Jiřina
Čivrná Pavla
Ottová Lenka

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU SE SNÍDANÍ S NOVOU

Podrobné informace naleznete zde...

MEZINÁRODNÍ DEN KUCHAŘŮ NA TVÉ ŠKOLE

20. 10. 2017, ZŠ TGM Poděbrady, 9 - 16 hodin. Cool přednášky místo učení, vaření s profíky, ochutnávka dobrot, soutěže a zábavné hry! Vezmi odpoledne s sebou tátu, mámu nebo prarodiče. Bavit se budeme všichni!

PŘEDŠKOLÁČEK

Kroužek je určen pro budoucí prvňáčky, kteří se hravou formou seznámí s prostředím školy i s budoucími spolužáky. Setkání se budou konat 1x měsíčně vždy první pondělí v měsíci od 15 do 16 hodin, stejně v obou budovách školy. Těšíme se na vás 6. listopadu a 4. prosince 2017, 8. ledna, 5. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června 2018.