Školní družina - Školní ulice a Žižkova ulice

Školní družina (dále jen ŠD) je v provozu od 6:00 hod. do 7:40 hod. a po vyučování od 11:45 do 17:00 hod. Pokud končí vyučování dříve, je ŠD zajištěna.

Prvňáčky přebíráme v 11.45 hod. u šaten a odvádíme na oběd. Děti, které mají delší vyučování, dochází do družiny samostatně.

Po obědě probíhá odpočinková činnost, relaxace (četba, poslechy, vyprávění, hry, soutěže). Dále následují zájmové činnosti, kdy si děti samy vyberou, čím se chtějí zabývat (vyrábění, malování, tvoření, volné hry, stavebnice, stolní hry apod.). Během těchto činností je velmi nepříjemné, když jsme rušeni telefony a předčasnými odchody dětí! Proto Vás prosíme, pokud nutně a mimořádně potřebujete, aby šlo Vaše dítě v tuto dobu domů, napište mu prosím lísteček s dobou odchodu a počkejte si na něho před vchodem družiny. Nezvoňte!!!

Ve 14.00 hod. odcházíme ven (na vycházku, na hřiště). Zpět se vracíme v 15:00 hod., kdy jsou odchody dětí možné po celou dobu až do konce ŠD, tedy do 17:00 hod.

Z kroužku nebo ze ZUŠ  je návrat do ŠD možný pouze do 13:45 hod.

Dále upozorňujeme, že za včasný odchod na kroužky a jiné aktivity (mimo určený čas odchodů) neručíme.
Děti odcházejí z družiny podle vyplněné přihlášky, nebo na základě písemné  omluvenky.

Možné odchody ze ŠD: 13:45 hod.
15:00 – 17:00 hod.

Telefon do družiny na hlavní budově: 312 316 960 (961, 962, 963)
Telefon do družiny na Žižkově:            312 316 970 (971, 972)

Poplatek: 100,- Kč měsíčně. Vybíráme 1.000,- Kč na celý školní rok (platby do 15. října).

Ranní družina 230,- Kč na celý školní rok.

Ranní družina: 6:00 - 7:40 hod.

sudý týden

lichý týden

hlavní budova

hlavní budova

PO

ÚT

ST

ČT

Trněná M.

PÁ

Čivrná P.

Odpolední družina: 11:45 - 17:00 hod.

Hlavní budova – Pavlíčková Ladislava (vedoucí školní družiny)
Haltuchová Denisa
Trněná Michaela
Volejníková Jana

Čivrná Pavla
Filipová Milena
Ottová Lenka

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.