Učebny Učebny

Prohlédnout si zde můžete mediální učebny, PC učebny, velkou tělocvičnu, malou tělocvičnu.

2. společenský večer školy 2. společenský večer školy

Sdružení rodičů a přátel školy uspořádalo v prostorách DDM Symfonie Poděbrady již druhý společenský večer školy. Ten byl zaměřen na podporu dobudování školního hřiště na Žižkově. Celým večerem provázela příjemná hudba bratří Fričových, o předtančení se postaral oddíl Aerobiku TJ Sokol Poděbrady, taneční kroužek pana Kokiho a břišní tanečnice. Poděkování za organizaci a důstojný průběh společenského večera patří organizačnímu týmu rodičů, manželům Brzákovým, Svobodovým a paní Alici Novákové. Poděkování patří samozřejmě také sponzorům večera.

« Předchozí 1 9 16 20 21 22 23 24 25 26 31 Další »

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU SE SNÍDANÍ S NOVOU

Podrobné informace naleznete zde...

MEZINÁRODNÍ DEN KUCHAŘŮ NA TVÉ ŠKOLE

20. 10. 2017, ZŠ TGM Poděbrady, 9 - 16 hodin. Cool přednášky místo učení, vaření s profíky, ochutnávka dobrot, soutěže a zábavné hry! Vezmi odpoledne s sebou tátu, mámu nebo prarodiče. Bavit se budeme všichni!

PŘEDŠKOLÁČEK

Kroužek je určen pro budoucí prvňáčky, kteří se hravou formou seznámí s prostředím školy i s budoucími spolužáky. Setkání se budou konat 1x měsíčně vždy první pondělí v měsíci od 15 do 16 hodin, stejně v obou budovách školy. Těšíme se na vás 6. listopadu a 4. prosince 2017, 8. ledna, 5. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června 2018.